Wraki samochodowe na ulicach Warszawy

Coraz więcej Warszawiaków, decyduje się na złomowanie swojego starego i wysłużonego samochodu. To bardzo dobry trend, ponieważ możemy sprawić, aby zniszczone i opuszczone pojazdy znikły z ulic i parkingów Warszawy. Chyba nie trzeba tutaj tłumaczyć, że tego rodzaju samochody są realnym zagrożeniem dla mieszkańców naszego miasta, a przede wszystkim dzieci, które często wykorzystują wraki samochodowe do zabawy.

Jednym z zagrożeń, jest możliwość zapalenia się takiego pojazdu, co może bezpośrednio wpłynąć na bezpieczeństwo innych osób. Często ludzie pozostawiają stare samochody na parkingach i nic z nimi nie robią przez długie lata. W samochodzie znajduje się podłączony akumulator i może dojść do poważnych zagrożeń. Innym przykładem, jest skaleczenie przez skorodowaną blacharkę auta. Jeśli pewne elementy samochodu są ostre, to przykładowo bawiące się w pobliżu takiego auta dzieci, mogą zachaczyć częścią ciała o skorodowany, ostry element.

Oddaj złom do Auto Kasacji

Jeśli jesteś właścicielem takiego samochodu, który stoi na parkingu już kilka lat i nie zamierzasz dalej go użytkować/naprawiać, to najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie oddanie go do kasacji pojazdów. W ten sposób pozbędziesz się kłopotu i nawet zyskasz kilkaset złotych za złom samochodowy. Warto tutaj wspomnieć o obowiązkowym ubezpieczeniu OC, które musi mieć każdy pojazd, również szrot stojący od lat na parkingu.

auto kasacja

Jeśli nie chcesz mieć problemów z funduszem gwarancyjnym, to zastanów się nad złomowaniem swojego samochodu. W Warszawie funkcjonuje sporo auto-kasacji, szrotów i stacji demontażu pojazdów, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem odpowiedniego podmiotu w Twojej okolicy lub dalszych stron. Przeważnie tego rodzaju firmy zapewniają swoim klientom transport, więc samochód może być odebrany z wyznaczonego przez Ciebie miejsca i przetransportowy na lawecie do stacji demontażu pojazdów.

 

1 comment on “Wraki samochodowe na ulicach Warszawy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *