Sprzedajesz samochód? Oto kilka rzeczy, o których MUSISZ pamiętać!

Taksówka bagażowaSprzedawanie samochodu, to – jak mówią niektórzy – czysty interes. Dlaczego? Ponieważ tak naprawdę to od Ciebie zależy, ile na danym pojeździe uda Ci się ugrać. Poniżej, prezentujemy kilka porad, których przestrzeganie pozwoli Ci podwyższyć cenę Twojego auta, nawet o kilkaset złotych. Ten punkt, jest akurat oczywisty. Tak, to od czystości zależy, jak będzie postrzegany Twój samochód przez potencjalnego nabywcę. Jeśli dokładnie zadbałeś nie tylko o stan karoserii, ale też o wnętrze pojazdu, to z pewnością będziesz miał większe szanse u nabywcy.

Zanim sprzedasz taksówkę bagażową, czyli krótkie Vademecum wystawcy ogłoszenia…

Co, jeśli przez dłuższy czas nie używałeś jakichkolwiek „zapachów” w Twoim aucie? Możesz być pewien, że nieprzyjemny zapach będzie w nim normą. Transport przewożonych towarów w samochodzie, będzie o wiele przyjemniejszy, jeśli będzie w nim panował piękny zapach. Jeśli kilka miesięcy temu realizowałeś przeprowadzki, bądź też przewoziłeś cokolwiek w Twoim bagażniku, musisz go zwyczajnie obejrzeć. Prawie na pewno, nabywca będzie chciał „przestudiować” jak on wygląda. Różne pozostałości, nie będą w nim wyglądać atrakcyjnie. A jeśli będą to pozostałości po jedzeniu, to tym bardziej… Najlepiej pozbądź się starych pokrowców samochodowych. Oczywiście nie musisz robić tego automatycznie. Zdecyduj się na ten krok, jeśli chociażby jeden z nich jest uszkodzony. Wnętrze samochodu będzie wyglądało o wiele lepiej bez nich, niż z nimi, gdy są rozerwane bądź przetarte.

Przez dłuższy czas czekasz na potencjalnego nabywcę? Odpal silnik w swoim samochodzie i doładuj swój akumulator. Jeśli tego nie zrobisz przez dłuższy czas, może się okazać, że nabywca nawet nie spojrzy na Twoje auto. Bo nie będzie mógł go odpalić… Cóż, motoryzacja zna takie przypadki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *